Home

Ostre granie

Super User. Opublikowano w Rozrywka

Nie wiem jak Wy, ale ja jak wiecie lubię gitary oraz, ostre granie. Dlatego też ucieszyłem się kiedy okazało się, że podczas majówkowych koncertów wystąpi Hunter – jeden z moich ulubieńców. Kiedy jeszcze wynajmowałem pokój w akademiku to miałem nawet ich plakat na ścianie. Strasznie lubię taki typ grania, w dodatku tam wszystko idealnie się łączy. Chłopaki w zespole mają nawet skrzypka, który idealnie komponuje się z resztą.

 Koncert ten był też idealnym pretekstem do tego żeby w końcu wyczyścił swoje glany – w innych butach przecież nie wypada. Wybrałem się tam z moimi znajomymi, którzy również lubią ten zespół i szaleliśmy aż brakowało nam tchu. Nie pamiętam kiedy tak dobrze się wybawiliśmy.

Nagłośnienie było dobre, a chłopaki dali czadu. Wszyscy pod sceną szaleli i nawet sporo osób włączyło się w pogo. Ten koncert bez dwóch zdań przypomniał mi stare dobre czasy, jak prawie co tydzień chodziliśmy ze znajomymi na rockowe koncerty – był nawet krótki moment kiedy próbowaliśmy coś razem pograć, ale niestety z różnych względów nie wyszło, ale kto wie, może teraz nasze marzenie znów się odnowi.

Tags: koncert muzyka majówka