Home

Już niebawem Belfer – nowa seria

Super User. Opublikowano w Rozrywka

Pbelferodejrzewam, że każdy kto widział pierwszy sezon tego polskiego serialu, nie może się doczekać jego kontynuacji. Jest to genialny serial kryminalny. Ostatnio coraz więcej polskich produkcji potrafi nas zaskoczyć i tak też było w przypadku pierwszej serii Belfra.

Cała historia była bardzo ciekawa i nieoczywista. Wspaniała też była tutaj obsada aktorska. Genialne postacie odpowiednio dobrane i zagrane idealnie. Serial pokazuje też życie na prowincji i to jakie historie potrafią kryć całe rodziny. Miejmy nadzieję, że kolejna seria będzie równie ciekawa.

Druga seria kręcona jest we Wrocławiu, jest to więc dodatkowy smaczek dla osób, które lubią to miasto. Oczywiście w roli tytułowego Belfra znów zobaczymy genialnego Macieja Stuhra. Oby kolejna seria była równie ciekawa co pierwsza. Co więcej, oby po tej serii zaplanowane były kolejne – dawno już nie było tak dobrego serialu i to naszej rodzimej produkcji. Oczywiście ostatnio pojawia się coraz więcej seriali godnych obejrzenia, ale wciąż jest ich stosunkowo mało. Trzymajmy więc kciuki za dalsze sukcesy na tym polu.

Tags: kryminały belfer seriale