Home

Własne kino plenerowe

Super User. Opublikowano w Rozrywka

kino1Latem aż się prosi, aby spędzać większość wieczorów na zewnątrz. Największe miasta korzystając z takiego stanu rzeczy, często organizują kino w plenerze. Fajną opcją jest zgapić od nich pomysł i zorganizować tego typu imprezę u siebie w ogródku. Ewentualnie na tarasie. To świetny pretekst, by spotkać się z sąsiadami.

Co musisz mieć, by zrobić takie tematyczne przyjęcie dla kinomaniaków? Priorytetem jest sprzęt do pokazywania filmów. Jeżeli nie posiadasz specjalistycznego sprzętu, przygotuj jasną tkaninę lub prześcieradło i skieruj na nie rzutnik. Meble ogrodowe nie są koniecznością, zupełnie wystarczą poduszki oraz koce. Lecz jeżeli wolisz nie rozkładać gości na podłodze, zainwestuj w krzesła z technorattanu. bardziej komfortowa będzie kanapa ogrodowa (lub kanapa na taras, jeśli nie jesteś w posiadaniu ogrodu), z tym że ona też zajmie więcej przestrzeni. Najbardziej pojemna będzie chyba drewniana ławka. A może cały zestaw? Ale i tak zachęcam cię do odpuszczenia utartych zwyczajów i skorzystania z poduszek, mat czy innych tego typu siedzisk. To sprawi, że zmieści się dużo osób, atmosfera będzie luźna i nie grożą ci awantury o to, do kogo w tym momencie należy kanapa ogrodowa lub czy krzesła z technorattanu stoją w dobrym miejscu.

kino3W następnej kolejności pozostaje już tylko kwestia wybrania głównej atrakcji. Dobrym pomysłem jest zrobić jakiś czas wcześniej ankietę wśród znajomych lub ogłosić jeden film. Na pewno nie zostawiajcie szukania filmu na ostatnią chwilę: zanim znajdziecie film, który odpowiada wszystkim, zostanie za mało czasu na oglądanie.

 

Tags: filmy kino wolny czas