Home

Wsparcie artysty

Super User. Opublikowano w Artykuły

smutny malarzWiększość ludzi zazdrości życia artystom. Często przeglądamy profile na portalach społecznościowych znanych piosenkarzy, aktorów, czy innych sławnych osób. Wydaje nam się, że mają życie idealne i że też chcielibyśmy być kimś znanym.

Natomiast musimy pamiętać, że gwiazdy to tacy sami zwykli ludzie jak my, którzy mają takie same problemy na głowie, zwykłe rachunki do opłacenia i inne.

Musimy pamiętać, że tak naprawdę to co widzimy z życia danego artysty, na przykład piosenkarza, to tylko skrawek jego życia, taka osoba tak jak my musi zrobić zakupy, pranie, czy też posprzątać mieszkanie. Musi też poradzić sobie ze swoją sławą. Kiedy jesteśmy na koncercie naszego ulubionego zespołu to chcemy żeby na scenie dali z siebie wszystko. Jeżeli jest to nasz ulubiony artysta i jest właśnie na fali, to warto wziąć pod uwagę to, że w takich sytuacjach nasi idole bardzo często korzystają z różnego rodzaju coachingów, zobacz, czy też terapii, żeby móc sobie poradzić ze sławą, jest to bardzo ważne i zdrowe podejście, ponieważ czasami taka nagła zmiana życia, może się negatywnie odbić na życiu takiej osoby, a nie o to przecież chodzi.

smutny obraz

Bardzo często nasi idole korzystają też z pomocy psychologa w sytuacjach trudnych, jak na przykład problemy rodzinne, czy jakaś zawodowa porażka, doczytaj: www.superego.com.pl. To powinno nam dać do myślenia, skoro wielcy artyści korzystają z pomocy, żeby poprawić komfort własnego życia, to może my też powinniśmy w trudnych dla nas sytuacjach, zgłosić się na terapię i popracować nad naszymi troskami.

Wielcy artyści bardzo często mają też olbrzymie wsparcie w postaci swojej rodziny, czy bliskich przyjaciół i z tego też powinniśmy brać przykład. Warto też pomyśleć o tym, że za nami nie chodzą fotoreporterzy, którzy w każdej chwili chcą nam zrobić zdjęcie nawet jak mamy gorszy dzień i nikt publicznie nie komentuje wszystkich naszych decyzji – to jest przewaga jaką my mamy nad artystami.

Tags: artyści życie problemy