Home

Czy w tym roku możemy pozwolić sobie jedynie na koncerty w Polsce?

Super User. Opublikowano w Muzyka

concert 2566002 1920Jeszcze do niedawna nikt z nas nawet nie śnił, że nasz glob napotka coś takiego. Aktualne bytowanie jest kompletnie odmienne niż to, jakie znaliśmy dotychczas. Już nikogo nie dziwi zakładanie maseczek, częste mycie dłoni i zachowanie dystansu od pozostałych ludzi. Niejeden z nas tęskni za okresem sprzed obostrzeń, gdy była możliwość, by przemieszczać się, czy czerpać z koncertów nader bez skrępowania. Dziś nie jest to aż tak proste. Czego powinniśmy przestrzegać, by chociaż ździebełko skorzystać z tego rodzaju rozrywki?

Już niebawem wakacje, i wielu spośród nas marzy by skorzystać z wojaży poza granice kraju, czy to na urlop wypoczynkowy, czy np. na występ lubianej artystki. Letni czas to czas odpoczynku od pracy, ale również muzycznych eventów. Wcześniej – starczyło tylko zamówić bilety - i już! Wypatrywaliśmy okazji cenowych, a odkąd sławę zyskały niedrogie loty, w wiele zakątków przyjemnie i prosto można było się dostać. Aktualnie już nie jest to tak proste.

Jak wygląda podróżowanie w obecnym czasie?

Dzisiaj w miejsce tanich rezerwacji, częściej szukamy sklepów, w których możemy kupić szybki test na koronawirusa w okazyjnej cenie, ponieważ wyjeżdżanie wiąże się z odpowiednimi przepisami. W niektórych krajach nie jest wystarczające być zaszczepionym, trzeba więc zrobić szybki test covid. Czy jest to miarodajnym wyjściem? Przeświadczenia są podzielone. Natomiast krocie państw oczekuje wykonania takiego testu. Niekiedy nawet taki szybki test na koronowirsua musimy powtórzyć dwukrotnie. Pierwszy przed wjazdem do konkretnego państwa, a drugi na miejscu.

Jaki jest na to sposób?

kid rock 89811 1920Pomyślnie w tej chwili są to rzeczy do kupienia prawie w każdym miejscu od ręki. Szybkie testy na koronowirusa w dobrej cenie możemy zakupić w różnych centrach handlowych. Natomiast są miejsca na kuli ziemskiej, w których szybkie testy na koronawirusa nie wchodzą w grę, a konieczne są certyfikowane w określonym kraju testy. I pomimo tego że, opłata za nie jest znacznie wyższa, zdecydowanie jest to dużo swobodniejsze wyjście niż pozostanie 10 dni na kwarantannie. Ze względu na zatrudnienie lub różne zobowiązania, nie każdy z podróżujących jest w stanie sobie na to pozwolić. Z kolei, może to jest dobre wyjście, by zawsze po przyjeździe z dalekich wojaży – w zakładzie zatrudnienia - były załatwiane szybkie testy na covid? Ocali to innych pracowników przez wirusem, a organizację przed utratą wpływów.

Tags: koncert za granicą wyjazdy podczas pandemii