Home

Jaka muzyka na wesele?

Super User. Opublikowano w Muzyka

concert gb14b7dd3d 640Wesele to jedna z najbardziej spektakularnych imprez w naszym życiu. W jaki sposób ją zorganizować by na zawsze zapadła we wspomnieniach? Jak dobrać muzykę, jakie jedzenie wybrać, o które elementy warto zadbać w pierwszej kolejności? Jeśli się zastanawiacie jak mogą wyglądać tego typu przygotowania od zaplecza – prześledzicie nasz artykuł.

Jedną z najistotniejszych sfer jest wybór weselnej sali, jej aranżacja, sporządzenia listy odpowiednich gości. Jednakże – by zaproszeni byli zadowoleni - potrzebne jest stworzenie odpowiedniego klimatu. Przede wszystkim odpowiedzialnym za tą opcję jest ...muzyka! Należy ją wybrać tak, by każdy z gości upatrzył coś dla siebie, a także by inspirowała do tańca – ale również od czasu do czasu pozwoliła odsapnąć.

Drugą bardzo istotną rzeczą - oprócz utworów muzycznych - jest jedzenie. Można oczywiście załatwić catering – ale nie ma to jak zaprzyjaźnione kucharki starej daty! Znają one zazwyczaj własne wypróbowane metody i triki! Wiecie że kucharki w trakcie przygotowywania posiłków często zakładają rękawiczki medyczne? Jest to świetny sposób na czyste acz zadbane ręce mimo niezliczonej ilości kilogramów obierania ziemniaków. W tej kwestii najbardziej sprawdzają się rękawice winylowe bezpudrowe. Spora część pracowników kuchennych stosuje również rękawiczki chirurgiczne. Sposoby te wpływają na estetykę ich rąk.

Co jeszcze jest niezbędne w kuchni aby przygotowywane posiłki nie tylko były smakowite, ale również czyste i zdrowe? Niezbędne będą bezsprzecznie czepki na włosy, które sprawią że w potrawach nie natkniemy się na żadne włosy. Chyba nie ma nic bardziej obrzydliwego niż jakiś kosmyk nawet w najlepszym daniu na globie! Obowiązkowy jest również ochronny fartuch. Z chirurgiczną dokładnością można w nim siekać cebulę, pietruszkę a nawet buraki, nie brudząc przy tej czynności ubrania pracownika kuchni.

Na tradycyjnym przyjęciu weselnym nie może zabraknąć zabaw. Chyba wszyscy znamy tańce z krzesłami, czy nadmuchiwanie balonów. Tutaj możemy nieco zaskoczyć uczestników i wprowadzić innowację – mianowicie zamiast tradycyjnych balonów napompować.... rękawice chirurgiczne!

syringe g1104e79ad 640Ostatnim elementem jest zorganizowanie noclegu dla naszych gości pochodzących z przeróżnych zakątków. W tym przypadku również mamy dobry sposób – by uniknąć dużej góry rzeczy do prania – dobrym sposobem będzie pościel jednorazowa.

Tags: muzyka wesele jedzenie